Siste stopp på Solid Snakes reise

Spæll tar for seg Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots i ukens episode.

Håkon er kanskje opptatt med siste innspurt til Spillmesse i Kristiansand, men Adrian holder Spæll-fortet og sikrer at vi ikke går uten vår faste dose med spillprat. Denne uken er temaet Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots, der en aldrende og sliten Solid Snake må ta fatt på et siste oppdrag for å beskytte verden mot høyteknologiske trusler.

Spæll har allerede laget episoder om de tre eldre Metal Gear-spillene med Solid Snake i hovedrollen, og nå som Master Collection Version har gjort Metal Gear Solid 4 tilgjengelig igjen med forbedringer for moderne plattformer, passer det godt å endelig ta et dypdykk i dette.

Adrian har selvsagt hentet inn litt hjelp for å kunne presentere et ordentlig dypdykk i spillet, i form av Are Ness Fløgstad fra Rad Crew og Ralf William Nummelin. Her kan du høre episoden:

Legg igjen en kommentar

Dette nettstedet bruker Akismet for å redusere spam. Finn ut mer om hvordan kommentardataene dine behandles.